adobe-reader

Adobe Reader (Windows) indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Pdf Format Okuyucu

Adobe Reader, uzun dokümanların çalıştırılabilme ve yazdırılabilmesi için tasarlanmış bir bilgisayar programıdır. Adobe Reader Windows ortamında hazırlanan bir belgenin üzerinde değişiklik yapılmasına kolayca yazdırılmasına, belge içinde aranan herhangi bir şeyin birkaç tuş hareketi ile bulunabilmesine olanak sağlayan oldukça işlevsel bir programdır. Windows ile uyumlu sürümleri gün be gün yenilen uygulama 1984 yılından bu yana sürekli olarak geliştirilmekte olup yapımcı firma tarafından her dönem güncelleştirmeler ile yenilenmektedir. Katılan her yeni özellik ile Adobe Reader bilgisayar çalışmalarınızı daha da kolaylaştırır.

Adobe Reader Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarınızda Adobe Reader olmadan birçok dosyayı kullanamazsınız. Pdf uzantılı dosyaların kolayca oynatılabilmesine ve elektronik ortamda görüntülenebilmesine olanak sağlayan Adobe Reader Windows’un tüm sürümlerinde yer alan ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir uygulama. Bilgisayarınızda Adobe Reader bulunuyor ise dokümanlar üzerinde istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilir ve aradığınız bilgilere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Belgeler üzerine notlar alabileceğiniz gibi yazdırma seçeneklerinden de en kaliteli biçimde faydalanabilirsiniz. Yazdırma esnasında minimum hata payı bulunuyor olması hızlı ve önemli işler için kullanılacak belgelerde Adobe Reader kullanımını ön plana çıkarmaktadır.

Adobe Reader Nasıl Kurulur?

Adobe Reader Windows sürümüne internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Güncellemeler geldiğinde otomatik olarak size bildirim gelir ve program kendi güncellemelerini gerçekleştirmek için sizi yönlendirir. İnternet üzerinden indirdiğiniz program sayesinde bilgisayarınızı çok daha işlevsel bir biçimde kullanabilirsiniz. Dilerseniz pdf formatında e-kitaplar indirip okuyabileceğiniz gibi iş için kullanacağınız belgeleri bu uygulama üzerinden kolayca düzenleyebilirsiniz. Adobe Reader ile açtığınız belge üzerinde aradığınız bilgilere anahtar kelimeleri kullanarak ulaşabilir ve belgeyi istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Araştırma, iş ve karmaşık yazılar konusunda en büyük yardımcınız olan program sayesinde fazla efor sarf etmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.