bluestacks indir

BlueStacks Windows indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

BlueStacks Android Oyunu Windowsa Çevirme Progamı

Yazılımcıların sınır tanımadığı bu günlerde, teknolojik ortamlar arasındaki sınırlarda neredeyse tamamı ile kaldırılmış durumda. Bu duruma en iyi örnek teşkil edecek programlardan birisi ise BlueStacks indir programı. BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip kullanıcılara yepyeni bir dünyanın kapılarını açmayı hedefleyen ve başarı ile gerçekleştiren yenilikçi bir yazılım olarak karşımızda.

BlueStacks Ne İşe Yarar?

Gelelim bu yaratıcı uygulamanın özelliklerine. Henüz fazla yaygın olarak kullanılıyor olmasa da BlueStacks oldukça işlevsel bir uygulama. Android işletim sistemini bilgisayarınıza taşıyan program desek, en kısa ve doğru tanımlamayı yapabiliriz. BlueStacks, Android bilgisayara getiren program olarak dikkatleri üzerine çekmeyi çıkış yaptığı günden bu yana geçen kısa süre içerisinde fazlasıyla başardı. Bilgisayarlarına BlueStacks kurulumu yapan kişiler Android işletim sistemli telefon veya tabletlerinde kullandıkları tüm uygulamaları veya oynadıkları tüm oyunları bilgisayar üzerinden de kullanabilir hale getirmiş oluyorlar.

BlueStacks Nasıl Kurulur?

BlueStacks Windows ve MAC OSX işletim sistemine uyumlu bir yazılım olarak piyasaya sürüldü. Bu sayede her iki işletim sistemi de Android ile eşlenebiliyor. Üstelik program şu an için ücretsiz ve internet üzerinden indirilebilir.

BlueStacks Nasıl Kullanılır?

Android işletim sistemini bilgisayarınıza taşıyan program, BlueStacks kullanımı da oldukça kolay bir yazılım. Başarılı şekilde bilgisayarınıza yükledikten sonra, bir Google kimliği ile giriş yapmanız gerekecektir. Sonrasında Android için geçerli olan tüm uygulama ve oyunları bilgisayarınıza indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.