hotspot shield indir

Hot Spot Shield Türkçe indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Hot Spot Shield Vpn Programı İndir

Hotspot Shield, internet özgürlüğüne önem verenlerin ve aynı zamanda da internet dolaşımları sırasında güvende kalmak isteyenlerin gözdesi olabilecek oldukça faydalı ve her bilgisayarda bulunması gereken bir programdır. Hotspot Shield Türkçe kullanım imkanı sağlaması ile de kullanıcılar tarafından tercih edilen bir program olup VPN ayarlarınızda değişiklik yapmanıza gerek kalmadan yasaklı sitelere girebilmenize imkan sağlamaktadır. Hotspot Shield indirmenin bir diğer avantajı ise program bünyesinde bulunan güvenlik eklentileri sayesinde daha güvenli bir internet dolaşımı vaat ediyor olmasıdır.

Hotspot Shield Ne İşe Yarar?

Hotspot Shield, Anchor Free isimli firmanın piyasaya sürdüğü bir program olup iki sürümü mevcuttur. Hotspot Shield  seçenekleri arasından ücretsiz olan tercih edildiği durumda; girilen sitelerdeki reklamlar ile karşılaşmak mümkündür. Ancak ücretli olan Hotspot Shield indirildiği taktirde reklamlarla karşılaşılmadığı gibi teknik destek alma avantajı da kullanıcılara sağlanır. Yasaklı sitelere girme imkanı sağlamanın dışında Hotspot Shield Türkçe versiyonun tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise kredi kartı bilgileriniz veya kişisel bilgilerinizi almaya çalışan kötü niyetli kişi veya casus programlara karşı sizi koruyucu nitelikte olmasıdır.

Hotspot Shield Nasıl Kurulur?

Hotspot Shield’in kullanıma başlanabilmesi için önce indirilmesi gereklidir. Kendi ismine ait bir internet sitesi üzerinden tercih ettiğiniz Hotspot Shield download seçeneğine tıklayarak, oldukça basit olan kurulum adımlarını takip ettiğinizde programı bilgisayarınıza kurmanız mümkündür. Hotspot Shield birçok yazılım ile uyum gösteren bir programdır.

Hotspot Shield Nasıl Kullanılır?

Hotspot Shield Türkçe ara yüze sahip olmasa da kullanımı oldukça basittir. Kurulum işlemini başarı ile tamamladığınız taktirde sol alt köşede yeşil bir imge olarak belirecek program açıldığında, protected yazıyorsa gerekli adımlar aşarı ile tamamlanış ve programınız kullanıma hazır demektir.