board-simge

Flipboard Android Online Dergi indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Flipboard: Your News Magazine sosyal medya haberleri paylaşan sanal bir dergi olarak tanımlanabilmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan Flipboard: Your News Magazine ile her türlü haberi tek bir kanaldan takip edebilmek mümkün olmaktadır.

Flipboard Online Dergi Özellikleri Nelerdir?

Sosyal medya haber dergileri arasında geniş içeriği ile ön plana çıkmayı başaran ve mobil cihazlarda kullanılabilen Flipboard Android ile kişiler ilgilendikleri konuları takip edebilmekte, her türlü haberi okuyabilmekte ve video ile fotoğraf paylaşabilmektedir. Flipboard: Your News Magazine Android günümüzde milyonlarca kişinin en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır.

Flipboard Android Nasıl Kullanılabilmektedir?

Bir tür sosyal medya haber dergisi olarak piyasaya sürülen Flipboard’da başlangıçta ilgilenilen birkaç konu takibe alınmakta ve akabinde de uygulamanın özel bir dergi yaratmasına imkân verilmektedir. Kişiler daha sonra yeni konular ya da farklı kişiler takip etmeye karar verdiklerinde ise bunu kolaylıkla uygulamalarına ekleyebilmekte ve dergilerini güncelleyebilmektedirler. Uygulamanın içerisinde yer alan arama bölümünden istenen haber kaynağının ismi girilerek arama yapılabilmekte ve ilgili kaynağa ulaşılabilmektedir. Uygulamanın tüm bu özelliklerinin yanında Instagram, Facebook, Linkedin ya da Twitter üzerinde bulunan hesapların Flipboard’a bağlanması yolu ile kullanıcıların arkadaşlarının paylaştığı fotoğraf ya da video gibi her türlü gönderiyi de fliplemek mümkün olmaktadır.

Hangi Tür Yayınlar Yer Almaktadır?

Flipboard’da dünyaca ünlü olan The New York Times, BBC, Forbes ya da People gibi haber kaynaklarına erişebilme ve bu kaynakların yayınladığı haberleri günlük olarak takip edebilme olanağı mevcuttur.