viber-mesaj

Viber Android Sesli Arama Uygulaması indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Online yani çevrimiçi olduğunuz durumlarda fazladan bir ücret ödemeden haberleşme imkânı sağlayan uygulamalar son dönemde mesajlaşmanın yerini almış durumda. Öyle ki bu uygulamalar neticesinde mesajlaşma dönemi kapandı ve hemen herkes internet üzerinden konuşmayı tercih eder hale geldi. Bu tarz uygulamaların bahsi açıldığında söz edilmeden geçilemeyecek ve öncü konumunda olan uygulama şüphesiz ki Viber Free Calls & Messages’dır.

Viber  Nedir?

Viber sesli arama android apple kullanıcılarının favori uygulamaları listesinde başı çekenlerden birisi. Özellikle son dönemde geçirdiği güncellemeler ile sadece akıllı telefonlar arası iletişimi sağlamakla kalmıyor ve birçok yeni özelliğe sahip. Hemen tüm akıllı telefon kullanıcıları meziyetlerinden haberdar olsa da bilmeyenler için kısa bir özet geçerek başlayalım; Viber sesli konuşma akıllı telefonlar arasında ücretsiz haberleşme imkânı sağlayan oldukça faydalı bir uygulama.

Viber Nasıl Kurulur?

Viber ücretsiz arama bu konuda en popüler uygulama konumunda olan whatsapp messenger popülaritesine ulaşamamış olsa da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte. Bunun en büyük nedeni ise uygulamanın tamamı ile ücretsiz ve reklam içermiyor oluşunun kolay kullanım imkânı sağlamasından ileri geliyor. Her ne kadar kullanıcı sayısı whatsapp messenger erişememiş olsa da  ios kullanıcıları her geçen gün daha fazla artmakta.

Viber Ne İşe Yarar?

Kullanımının en büyük avantajı, uygulamanın facetime veya skype benzeri rakiplerinde farklın olarak, kullanıcı adı ve şifre ile girişi istememesi. Küçük bir detay gibi görünse dahi bu özellik kullanıcılar için büyük avantaj saplıyor.