line indir

LINE (iOS) Mesajlaşma Uygulaması indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Günümüzde sosyalleşmenin neredeyse tüm karşılığı sanal alemde iletişim kurmak haline gelmiştir. Yoğun iş temposu, zamansızlık ve stres insanları en yakınları ile dahi yüz yüze iletişim kurmaya kısıtlı zaman ayırabilir konuma getirmiştir. Hal böyle olunca sosyalleşmenin, akıllı telefonlar üzerinde kolayca gerçekleştirilmesini sağlayacak LINE (iOS) benzeri alternatif uygulamalar da dikkat çekmeye başlamıştır.

LINE Free Calls & Messages Nedir?

LINE Free Calls & Messages kendi kategorisinde uygulamalardan farklı ve dikkat çekici özelliklere sahip olan bir iletişim platformudur. LINE Free Calls & Messages çevrimiçi mesajlaşma imkanı sağlayan bir uygulama olarak dikkat çekici özelliklere sahip. Bu özelliklerin başında ise, güvenliğe verdikleri önem geliyor. Öyle ki LINE Free Calls & Messages kullanıcılarının mesajları 3G, 4G ve Wifi kullanım durumlarında şifrelenerek gönderiliyor. Üstelik LINE  ios mesajlaşma kullanıcıları, uygulama tarafından alınmış birçok güvenlik sertifikası ile de koruma altına alınmış durumda.

LINE Nasıl Kurulur?

LINE ios kullanıcıları tarafından appstore üzerinden ücretsiz indirilerek telefonlara yüklenebilir. Sonraki aşama ve belki de uygulamanın en büyük özelliği ise, telefon numaranız görünmeden iletişim kurmanıza imkan sağlanıyor oluşudur. Kullanıcılar kendilerine ait bir ID ile sisteme kayıt olurlar ve diğer kişilerle kurdukları iletişim bu ID’nin paylaşılması ile sağlanır.

LINE Ne İşe Yarar?

LINE Free Calls & Messages uygulaması, size güvenli sınırlar içerisinde kalarak, hatta kişilerle telefon numaranızı dahi paylaşmadan iletişim kurma imkânı sağlamaktadır. Uygulamanın birçok farklı ve önemli özelliği içerisinde öne çıkan diğerleri ise, sizi ekleyen tanımadığınız numaraları kolayca engelleme ve korunma imkanı sunması olarak öne çıkmaktadır denilebilir.