Launcher-logo

GO Launcher EX android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Android işletim sisteminin bu denli sevilerek kullanılıyor oluşunun ve neredeyse tüm akıllı telefon ve tablet dünyasını ele almış olmasının sayısız sebebi bulunmaktadır ancak bunlar arasında başı çeken şüphesiz android iletim sisteminin geliştirilmeye ve güncellenmeye fazlası ile açık oluşu gelmektedir. GO Launcher EX tamda bu noktada size umduğunuzdan dahi fazlasını verebilecek olan ve telefonunuzdan sıkılmanızı engelleyecek değim yerindeyse her eve lazım bir uygulama.

GO Launcher EX Nedir?

Oldukça yüksek meblağlar ödeyerek sahip olduğumuz akıllı telefonların bize değil, bizim onlara hükmetmemiz gerektiği konusunda sanıyorum ki hemfikirizdir. Bu denli hayatımızın ortasında olan telefonlarımızın sadece duvar kâğıdı veya temasını değiştirmek yetersiz kaldığı ve telefonunuzdan sıkıldığınızı hissettiğiniz durumlarda GO Launcher EX android kullanıcılarına sıra dışı görsel deneyimler yaşatmayı vaat ediyor.

GO Launcher EX Nasıl Kurulur?

Do Dev Team ünü oldukça yayılmış olan bir uygulama sağlayıcıdır. Dolayısı ile GO Launcher EX android kullanıcıları tarafından güvenle telefonlarına yüklenebilir. GO Launcher EX uygulamasının ücretli ve ücretsiz seçenekleri bulunsa da ücretiz versiyonun beklentileri karşılamaya yeteceğini söylemek mümkündür. Yinede daha fazla tema ve seçenek ile karşılaşmak isteyen kullanıcılar ücretli versiyon yükseltmeleri de tercih edebilir.

GO Launcher EX Ne İşe Yarar?

Uygulama en basit söylemi ile telefonunuzu kişiselleştirmenizi ve daha eğlenceli hale getirmenizi sağlayacak olan bir uygulamadır. Launcher kategorisinde, kullanıcılar tarafında en başarılı uygulama olarak gösterilen GO Launcher EX android işletim sistemli akıllı telefonlarınız üzerinde ara yüz değişikliğinden tutun farklı tema seçimlerine kadar birçok değişim yapmanıza olanak sağlayacak bir uygulamadır. GO Launcher EX az bilinen bir diğer özelliği ise sadece tasarım alanında başarılı çözümler sağlamakla kalmayıp hızı da arttırıyor oluşu.