firefox-mozilla

Mozilla Firefox Türkçe 2017 indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Mozilla Firefox İnternet Tarayıcısı

Mozilla firefox daha sık kullanılan ismi ile firefox, dünya üzerinde en çok bilinen ve kullanılan ağ tarayıcılarından birisidir. Mozilla vakfı tarafından geliştirilmiş olan tarayıcı, XUL kullanıcı ara yüz dili ile hazırlanmıştır. En iyi tarayıcı ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle sahip olan arama motoru firefox, özellikle Almanya, Polonya gibi ülkelerde büyük başarı kazanmış olup, dünyadaki internet kullanıcılarının da %20’si tarafından tercih edilmektedir.

Mozilla Firefox Ne İşe Yarar?

Mozilla firefox’un geliştirilmesinden sorumlu olan Mozilla vakfı, tarayıcıya sürekli olarak yeni özellikler kazandırarak arama motorları tarafından tercih edilme oranının arttırılmasını amaçlamaktadır. Ayrıca Mozilla firefoxun, Windows, Android, Linux ve Mac gibi yaygın işletim sistemleri için sürümleri de mevcuttur. Mozilla firefox 2017 Türkçe kullanıma da uygun versiyonlar içermektedir. Firefox geliştirilmiş olan güvenlik sistemi ile kullanıcılarını virüslerden, istenmeyen ve sürekli açılan can sıkıcı reklam sitelerinden ve casusu yazılımlardan korumaktadır.

Mozilla Firefox Nasıl İndirilir?

Mozilla firefox indir seçeneği internet üzerinden kolayca ulaşılabilir konumdadır. Herhangi bir tarayıcı yardımı ile firefoxun internet sitesi ziyaret edildiğinde otomatik olarak en güncel Mozilla firefox Türkçe versiyonu ile karşılaşılabilmektedir. Sitede gösterilen adımlar takip edilerek gerekli butona basıldığında Mozilla firefox indirme işlemi başlatılır. Sonrasında açılan pencereden çalıştır seçeneği tıklanmalıdır. Sonrasında adımlar takip edilerek yükleme işlemi bitirilir. Masaüstüne gelen firefox imgesi sayesinde kolayca internet ulaşımı sağlanır.

Mozilla Firefox Nasıl Kullanılır Avantajları Nelerdir?

Bütünleşmiş arama motorları çubuğu sayesinde, birden fazla arama motorundan arama yapma şansı sağlamaktadır. Ayrıca farklı bir tarayıcıdan firefox kullanımına geçecek olan kullanıcılar tüm kişiselleşmiş ayar ve bilgilerini Mozilla firefox Türkçe versiyonuna aktarabilmektedir. Ayrıca yeni güncelleme sistemi sayesinde yüksek seviyede güvenlik ve koruma sağlamaktadır.