Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
houzz

Android Ev Tasarımı Houzz indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Ev Dekarasyon Çizim Programı

Ev tasarımı ile ilgilenen kişilerin severek kullandığı uygulamalardan birisi olan Houzz, günümüzde halen en popüler dekorasyon hizmetleri arasında yer almaktadır. Houzz ile Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda çeşitli ev dekorasyonlarını incelemek ve bunlardan ilham alabilmek mümkün olmaktadır.

Houzz Ne İşe Yarar?

Ev tasarımı konusunda dünyanın en iyi sitelerinden birisi olan Houzz’un Android için tasarlanan bu uygulaması pek çok kişinin favori uygulaması haline gelmiştir. Oldukça şık, sade ve modern bir ara yüzü bulunan Houzz Android içerisinde farklı birçok evin fotoğrafları yer almaktadır. Houzz Android üzerinde kişilerin hayallerindeki tasarımları aratabilmelerini ve en güzel örnekleri görebilmelerini sağlayan bir hızlı arama alanı da bulunmaktadır.

Houzz Android’in Önemli Özellikleri Nelerdir?

Evlerinde önemli değişiklikler yapmayı planlayanların tercih edebileceği bu uygulama, kişilere oldukça parlak tasarım fikirleri verebilmektedir. Tasarım işleri ile alakalı en ince detaya kadar çeşitli bilgiler veren uygulama sayesinde orijinal evler yaratabilmek mümkün olmaktadır. Uygulamada yer alan ev fotoğraflarının içerisinde bulunan her türlü eşyanın üzerine gelindiğinde eşyalar ile ilgili daha detaylı bilgi alabilme ve ihtiyaç duyulması halinde açıklamada yer alan üretici firmalara erişebilme imkanı bulunmaktadır.

Android Uygulamada sadece tasarım ya da eşya beğenmekle kalmayıp bu eşyaları ya da tasarımları yine uygulama üzerinden satın alabilme olanağı da mevcuttur. Ayrıca dileyen kişiler evlerinde yapmayı planladıkları değişiklikleri uygulamanın topluluğu ile paylaşarak karşılıklı fikir alışverişinde de bulunabilmekte ve farklı kişilerin görüşlerini alabilmektedirler. Uygulamanın en güzel özelliği ise; hiçbir şekilde reklam barındırmaması ve bu yüzden gayet keyifli bir şekilde kullanılabilmesidir.

Android Ev Tasarımı Houzz indir BENZER İÇERİKLER
Android Ev Tasarımı Houzz indir YAPILAN YORUMLAR