Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
gta5 oyunu

GTA 5 Oyunu Türkçe Yama indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Efsane oyunlar listesine ilk sıralardan girmeyi başarmış ve tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tutkunlarının sayısı oldukça fazla olan Grand Theft Auto yani GTA 5 son sürümü GTA 5 ile 2013 yılında sevenleri ile buluştu. GTA 5 yayınlandığı andan itibaren iyileştirilmiş birçok özelliği ile dikkatleri çekmeyi başardı. Los Angeles şehrinde geçen oyun 3 ana karakterden oluşurken, grafiklerin başarısı ve oyuna eklenmiş araba sayısının artılı göz dolduran özellikler olmayı başardı. Türk kullanıcı sayısının da azımsanamayacak derecede çok olduğu bilinen Grand Theft Auto 5 için oyuncular Türkçe yama bekleyişi içerisine girdi.

GTA 5 Türkçe Yama Ne İşe Yarar?

GTA 5 indir Türkçe Yama, oyunun şu an için en güncel sürümü ne tamı tamına uyarlanmış şekilde Techno Game tarafından yakın zamanda piyasaya sürüldü. Online oyuncular için oyunun Türkçe dil içeriğine sahip olmamasının ne denli büyük bir sorun yaşattığı göz önünde bulundurulduğunda bu gelişmenin oyuncular arasında sevinçle karşılandığını tahmin etmek hiç de güç değil. Tüm menü ve bireysel içerikler GTA 5 Türkçe Yama ile anlaşılır hale geldi.

GTA 5 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

Hali hazırda Grand Theft Auto 5 yüklemesini gerçekleştirmiş olduğunuz bilgisayarınıza, internet üzerinden ulaşabileceğiniz GTA 5 Türkçe Yamasını indirerek kurabilirsiniz. Kurulumu oldukça basit olan bu yama sayesinde oyunun kullanımı oldukça kolay hale gelecektir.

GTA 5 Oyunu Türkçe Yama indir YAPILAN YORUMLAR