Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
gta5 oyunu

GTA 5 Pokemon Modu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Ünlü oyun serisi GTA’nın son zamanlarda oldukça popüler olan Pokemon oyunlarından esinlenerek oluşturulan GTA 5 Pokemon Modu, eğlenceli bir tür oyun modu olarak kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır.

GTA 5 Pokemon Modu Resmi Olarak Yayınlanan Bir Mod Mudur?

GTA 5 Pokemon Modu, resmi olarak GTA’nın üretici firması tarafından yayınlanan bir mod değildir. Dolayısı ile bu modun indirilmesi ve oyuna yüklenmesinin akabinde oyun içerisinde ban yeme riski bulunmaktadır. Oyunun orijinal versiyonuna bu oyun modunun indirilmesi durumunda ise ban yeme olasılığı da çok daha fazla artmaktadır. Bu nedenle Pokemon Modu’nun indirilmesi ve kullanılması tamamen GTA hesap sahiplerinin inisiyatifi altında olmaktadır.

Pokemon Modu’nun indirilmeden önce hali hazırda yüklü olan eski versiyonun bir yedeğinin alınması doğabilecek herhangi bir problemin de önüne geçebilmektedir. Ayrıca bu oyun modunun yüklenmesinden sonra GTA’yı online olarak oynamamakta önemlidir.

GTA 5 Pokemon Modu’nun Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Pek çok kişinin çocukluğunun en değerli çizgi dizilerinden birisi olan Pokemon’un GTA dünyasına aktarıldığı bu oyunda hem GTA oynamayı hem de Pokemon çizgi dünyasını seven insanların bu iki güzel içeriği bir arada bulabilmeleri mümkün olmaktadır. Tamamen ücretsiz bir mod olan Pokemon Modu’nda pokeball ile Los Santos şehrinde pokemon avına çıkılmaktadır. Modu indirebilmek için GTA 5 mod yükleme aracı Open IV’nin bilgisayara kurulmuş olması gerekmektedir.

GTA 5 Pokemon Modu indir YAPILAN YORUMLAR