Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
voice-uygulaması

Google Voice Search Hotword Sesli Arama Motoru indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Google Türkiye’deki yatırımlarını geliştirmeye devam ediyor. Bular arasında en çok öne çıkanlardan biri ise Google Voice Search Hotword Chrome için eklenti yazılımı. Nedir bu Google Voice Search Hotword diye soranlar için kıza bir açıklama yaparak başlanacak olursa, bu uygulama sayesinde Google üzerinden ses ile arama yapmanızın mümkün hale gelebileceğini söyleyebiliriz.

Google Voice Search Hotword Nedir?

En kısa tabımı ile Google Voice Search Hotword bir sesli arama motoru. Ancak bu işlevini başlı başına değil Google Chrome üzerinde aktifleştirilecek bir uzantı olarak yağıyor. Kullanıcılar için hem zamandan tasarruf hem de büyük kullanım kolaylılığı sağlayan bu uzantının Türkçe kullanımının aktifleştirilmesi birçok kişiyi sevindirdi.

Google Voice Search Hotword Nasıl Kurulur?

Google Voice Search Hotword Chrome için eklenti paketi Google Chrome yüklü olan cihazınız ile mikrofon aracılığında, yalnızca sözlü komutlar kullanarak arama yapmanızı sağlayacak bir uygulama. Google Voice Search Hotword yazılımının Ok Google emrini tanıyarak arama yapmaya hazır hale geliyor oluşu ise en büyük artılardan biri. Böylelikle bu yeni ve geliştirilmiş sesli arama motorunuz tüm dokunsal işlevleri ve komutları aradan kaldırarak sadece sesli komut ile Google Chrome üzerinden arama yapmanızı mümkün hale getiriyor. Kullanıcılar tarafından henüz yeni görülen ve temkinli yaklaşılan bu sistemin zaman içerisinde kendine daha geniş kullanım alanı bulacağı ise kesin.

Google Voice Search Hotword Sesli Arama Motoru indir BENZER İÇERİKLER
Google Voice Search Hotword Sesli Arama Motoru indir YAPILAN YORUMLAR