Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
translate-simge

Google Translate Android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Google Translate Android Çeviri Uygulaması

Google tarafından android kullanıcılarına sunulan birbirinden faydalı uygulamaları arasında en dikkat çekenlerden ve olmazsa olmazlardan biriside Google Translate uygulamasıdır. Google Translate android kullanıcıları için geliştirilmiş bir uygulama olarak tüm diller arasında anında çeviri yapma özelliğine sahip hayat kurtarıcı bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Google Translate uygulaması son güncelleme itibari ile 57 farklı dil arasında anında çeviri imkânı sağlamaktadır üstelik ücretsiz bir uygulamadır. Telefon, tablet ve kişisel bilgisayarlara Google Translate apk formatında da indirilebilir.

Google Translate Nedir?

Diller arası çeviri, gerek seyahatlerde, gerek işte gerekse eğitimde herkesin mutlaka ihtiyaç duyduğu bir durumdur. Bu konuda hızlı ve ücretsiz destek sağlıyor oluşu ile Google Translate kullanıcıların vazgeçilmezi konumuna gelmeyi başarmış, google’ın en başarılı uygulamalarından biri haline gelmiştir. Google Translate’in yetenekleri bununla da sınırlı kalmayıp desteklenen dillerde oluşturulmuş tüm kelime kombinasyonları da kendisi ile çevrilebilir hale gelmiştir.

Google Translate Nasıl Kurulur?

Google Translate’in sürekli geliştirilen ve güncellenen bu uygulamasını Google play store üzerinden veya Google Translate apk formatında ulaşılabilmesi mümkündür. Kullanıcıları için b-vazgeçilmez uygulamalar listesinde yerini çoktan almış olan Google Translate, herkesin telefon veya tabletinde mutlaka bulunması gereken bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

Google Translate Ne İşe Yarar?

Google Translate, birçok kullanım kolaylığına sahip bir uygulamadır. Ayrıca sürekli olara güncellenmekte ve bu sayede özelliklerine de sürekli yenilerini eklemektedir. En çok dikkat çeken Google Translate özellikleri; çevrimdışı çeviriye imkân sağlaması, el yazısı algılama özelliği ve mikrofon kullanımı ile kolay çeviri yapma imkânı sağlamasına ek olara, telaffuz konusunda da kullanıcılarına destek sağlaması olarak gösterilmektedir. Google Translate android kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılan ve başarısını dünyaya kanıtlamış bir uygulama niteliğindedir.

Google Translate Android indir YAPILAN YORUMLAR