Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
müzik dinle

Google Play Music Android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Öncelerde karşımıza google music ismi ile çıkan bu servi, google play’in hayatımıza girmesi ile beraber google play music olarak adlandırılmıştır. Google’ın android kullanıcıları için piyasaya sunduğu google play music servisi, android kullanıcılarına oldukça geniş bir arşivden diledikleri müziği dinleme hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Google Play Music Nedir?

Android işletim sistemi günümüz akıllı telefonlarında apple hizmetleri ile beraber en çok tercih edilen seçenek konumundadır. Goggle firması androidin başarısının git gide artış göstermesi neticesinde çalışmalarına bu alanda ağırlık vermiş ve hemen her gün yeni bir güncelleme ile desteğini göstermiş durumdadır. Google play music kullanıcılarına 20.000e kadar şarkı yükleme imkânı sunan ücretsiz bir servis.

Google Play Music Nasıl Kurulur?

Akıllı telefon veya tabletlerinde android işletim sistemini tercih eden kullanıcılar google play store üzerinden google play music uygulamasını kolaylıkla indirebilirler. Google play music android kullanıcılarının herhangi bir ücret ödemeden diledikleri yerde müzik dinleme imkânına kavuşmasını sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın ücretsiz oluşu kullanıcılar için büyük avantaj sağlarken, android işletim sistemli çoğu akıllı telefon veya tablet kullanıcıya ulaşmadan önce dahi google play music iOS uygulaması ile donatılmıştır.

Google Play Music Ne İşe Yarar?

Müzik hayatın olmazsa olamazlarındandır ve ruhun gıdasıdır. Gündelik hayatta trafikte; arabada, otobüste geçirilen zamanların ne denli fazla olduğu göz önünde bulundurulursa, yanımızdan ayrılmayan akıllı telefonların müzik dinlemeye elverişli olması çok önemlidir. Google play music android kullanıcılarına, 20.000’e varan sayıda müziği telefonlarında listeleyebilme özelliği sağlamaktadır. Üstelik google play music ücretsiz bir uygulama olarak kullanımı ve indirilmesi oldukça kolay bir seviyededir. Google play music geniş müzik arşivi ile kullanıcılarına keyifli zaman geçirebilecekleri dakikalar sunmaktadır.

Google Play Music Android indir YAPILAN YORUMLAR