Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
picasa indir

Fotoğraf Düzenleme Google Picasa indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Picasa Resim Düzenleme Programı

2002 yılında piyasaya yalnızca Picasa ismi ile sürülen ve bir fotoğraf düzenleme programı olan Picasa, kısa bir süre sonra Google tarafından satın alındı ve ismi de Google Picasa olarak değişmiş oldu. Fotoğraf düzenleme programları arasında en çok kullanıcı sayısına sahip ve popüler olanlardan biri olan Google Picasa Windows kullanıcıları tarafından her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Bunun nedeni ise hem oldukça gelişmiş özelliklere sahip olması hem de ücretsiz kullanım imkânı sağlaması.

Google Picasa Ne İşe Yarar?

Google Picasa bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kendisini diğer programlardan ayıran en büyük özelliği ise ücretsiz oluşunun yanı sıra, Photoshop benzeri bu konuda ün salmış birçok uygulamaya nazaran çok daha basit ve anlaşılabilir olmasıdır. Kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan Google Picasa, sürekli güncellenmesi ve iyileştirilmesi ile de kullanıcısına en iyiyi sunmayı hedeflediğini göstermektedir.

Google Picasa Nasıl Kurulur?

Bilgisayarınızda kolayca kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasına ihtiyacınız varsa, Google Picasa Windows kullanıcıları için hem ücretsiz hem de ideal bir seçenek. İnternet bağlantınız olduğu her an her yerde Google Picasa’nın en güncel sürümlerini bilgisayarınıza yükleyebilir ve zahmetsizce kurulumunu tamamladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.  Google Picasa’nın tek yeteneği fotoğraf düzenlemekle de kalmıyor. İsterseniz albümlerinizi tarih veya yüz tanıma özelliği sayesinde kişilere göre organize edebilir ve düzenli bir arşive kavuşabilirsiniz.

Fotoğraf Düzenleme Google Picasa indir BENZER İÇERİKLER
Fotoğraf Düzenleme Google Picasa indir YAPILAN YORUMLAR
  • celile yılmaz
    5 ay önce

    eskiden yüklediğim fotoğraflarımı görmek istiyorum