Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
notifier google

Mail Bildirim Programı Google Notifier Türkçe indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

İş hayatınızda mail ile iletişim sağlamak önemli bir yer tutuyorsa ve fazlası ile aktif bir mail trafiğine sahipseniz, kişisel mailiniz ile iş mailini birbirinden ayırma ihtiyacı duymanız son derece olasıdır. Bu sayede kendiniz için bir yandan kolaylık sağlarken bir yandan da sürekli olarak iki veya daha fazla maili güncellemek için gereksiz enerji harcamanız gerekebilir. Ancak Google Notifier yazılımını indirdiğiniz takdirde bu durumun can sıkıcılığında kurtulmanız mümkündür. Google Notifier Windows işletim istemi kullanıcılarına firefox üzerinden birden fazla gmail hesabını aynı anda kontrol etme kolaylığı sağlayan oldukça işlevsel bir mail bildirim yazılımıdır.

Google Notifier Ne İşe Yarar?

Google Notifier yeni mail aldığınız durumlarda, araç çubuğunda beliren simge ile size mail bildirimini haber verir. Bu sayede mailinize girmeden gerekli kontrolleri yapabilir hatta mailleriniz yönetebilirsiniz. Olmazsa olmaz denilecek bir eklenti olmamakla beraber Google Notifier’in hayatını kolaylaştıracak özelliklere sahip bir yazlım olduğunu belirtmek mümkün. Bu nedenle Google Notifier Windows kullanıcıları tarafından tercih edilmeye devam etmekte.

Google Notifier Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz yazılımı bilgisayarınıza yüklemeniz ve mailleriniz ile eşlemeniz yeterlidir. Doğru bir kurulum sağladığınız takdirde Google Notifier aktif olarak çalışmaya başlayacaktır. Buna ek olarak araç çubuğundaki arama sekmesinden arama yapmanız aktif hale gelecek ve sizi bir başka zaman kaybından da kurtaracaktır. Google Notifier yazılımı işlevsel ve kişiselleştirilebilen bir yazılım olarak dikkat çekmektedir.

 

Mail Bildirim Programı Google Notifier Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR