Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
chrome-tarayıcısı

Google Chrome Türkçe indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 2,06 out of 5)
Loading...

Google Chrome Hızlı Tarayıcı İndir

Google Chrome, ünlü Google firması tarafından geliştirilmiş olan ve internet erişimi sağlayan ücretsiz bir ağ tarayıcısıdır. Yaratılış aşamalarınca firmanın yetkililerinden bir kısmı tarafından destek görmeyen chrome, 2008’de piyasaya sürülen beta sürümü ile beraber bu önyargıların ne kadar yersiz olduğunu kanıtlayan bir serüven izlemiştir. Son yıllarda yapılan araştırmalar, pazarın %27 gibi büyük bir kısmının Google Chrome’ a ait olduğunu kanıtlamıştır.

Google Chrome Ne İşe Yarar?

Google Chrome indirme işlemi tüm Windows yazılımları ve diğer seçenekler ile uyumludur. Google Chrome’un öncelikli tasarlanma amacı; var olan görüntüleyiciler arasındaki güvenliği geliştirmek ayrıca da hızı arttırmaktır. Google Chrome Türkçe desteği de olan bir program olarak kullanıcılarına, internet üzerinde rahatça gezinme seçeneği sunarken aynı zamanda, zararlı siteleri ziyaret etmeye çalıştıklarında onları uyaran bir alt yapı sunmaktadır.

Google Chrome Nasıl İndirilir?

Google chrome, ücretsiz bir internet sağlayıcıdır. İnternet üzerinde hizmet veren çeşitli siteler ve dağıtıcılar aracılığı ile Google Chrome Türkçe versiyonu, oldukça anlaşılabilir ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza yüklenebilir ve olarak tasarlanmıştır. Google Chrome indir seçeneği aranırken korsan site ve dağıtıcılardan kaçınılmalı ve lisanslı seçenekler tercih edilmelidir. Bu sayede bilgisayarınız kötü niyetli siber saldırılardan korunabilmektedir.

Google Chrome Nasıl Kullanılır?

Google chrome dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarına aynı hizmet anlayışı ile yaklaştığı için geniş bir dil seçeneğine sahiptir. Google Chrome Türkçe olarak da kolay kurulum ve kullanılabilirlik vaat etmekle beraber aynı zamanda oldukça iyi geliştirilmiş bir ara yüze sahiptir. Kullanıcı ara yüzü temel olarak; geri, ileri, yenile ve yer imi opsiyonlarını içermektedir. Google chrome’un tasarımında minimal tasarımlar ön plana çıkarken, kendinden önceki servis sağlayıcılardan küçük esintiler yakalanması da mümkündür.

Google Chrome Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR
 • şerif
  2 ay önce

  memnunum

 • tekin
  3 ay önce

  gogleye girmek istiyorum

  • tekin
   3 ay önce

   ben hep yandex kullanıyordum fakat men mun deyılim bundan sonra Google kulanacağım

 • sami umut
  5 ay önce

  ben hep yendex kullanıyordum fakat men mun değilim bundan sonra Google kullanacağım çalışmalarınız da başarılar dilerim

 • mehmet teneke
  5 ay önce

  google

 • gül
  6 ay önce

  Güzel bir uygulama

 • Selahattin Selim
  7 ay önce

  Tweet yapılabilir mi

 • hasan
  10 ay önce

  gogle chrom cok iyi

 • Recep
  11 ay önce

  google chrom iyi memnunum

 • ramazan ural
  1 sene önce

  Google chrom dan başka tarayıcı kulllanmam