Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
gmail-simge

Gmail Google E-Posta Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 1,75 out of 5)
Loading...

Gmail Güvenilir Mail Servisi

Gmail Google; Google uzantılı bir elektronik posta servisidir.  Dilediğiniz isim ile oluşturacağınız hesap ile postalarınıza kolayca ulaşabilirken Gmail ’in sağladığı fırsatlardan yararlanarak bütün haberleşme düzenini yeniden organize edebilirsiniz. Hem iş yaşamında hem de kişisel anlamda Gmail hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Gmail Servisi Ne İşe Yarar?

İşlevselliği nedeni ile en sık tercih edilen e-posta hizmetlerinden biri olan Gmail; konularına göre ayrılmış posta kutuları sayesinde kolay haberleşme sağlıyor. Ayrıca özel depolama alanları yaratmanıza fırsat tanıyor. Ayrıca iş hayatına özel bir hesap edinerek şirket bilgilerine, yapılacak işlemlere ve takvime ulaşmanızı sağlayarak kişisel asistanlık görevi de üstleniyor.

Gmail Nasıl Kurulur?

İlk olarak yapmanız gereken bir e-posta adresi alarak Gmail Google’da bir hesap oluşturmak. İnternet üzerinden yapılacak hesap açma işleminin ardından bilgisayar üzerinden Gmail’e ulaşabileceğiniz gibi akıllı telefonunuza Gmail uygulamasını yükleyerek erişimi kolaylaştırabilirsiniz. Android işletimci için Google Play Store’dan uygulamaya ulaşmak mümkündür. Apple ürünleri için ise; Appstore üzerinden indirilebilir. Bu sayede yedi gün yirmi dört saat boyunca kolayca e-postalarınızı kontrol edebilir, insanlar ile iletişime geçebilir, sizin için gerekli olan bilgileri depolayarak onlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Gmail Hangi Amaçlar İle Kullanılır?

Gmail Google uygulamaları arasında bulunan son derece işlevsel bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak Hangouts üzerinden insanlarla kolayca iletişim kurabileceğiniz gibi farklı birçok cihazdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Gelişmiş posta kutuları sayesinde gereksinim duyduğunuz postalara kısa sürede ulaşabilir ve onları düzenleyebilirsiniz. Şirket bilgilerinizi yönettiğiniz e-posta hesabını kullanarak toplantı takviminizi kontrol edip düzenleyebileceğiniz gibi şirket ile ilgili önemli bilgilere de mobil uygulamalar veya kişisel bilgisayarınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Gmail hayatınızı kolaylaştıran sistemi ile en sık kullanılan Google hizmetlerinden biri. Diğer birçok e-posta uygulamasına kıyas ile Gmail dünya genelinde milyonlarca kullanıcının ilk tercihi.

Gmail Google E-Posta Programı indir BENZER İÇERİKLER
Gmail Google E-Posta Programı indir YAPILAN YORUMLAR
 • müzekka
  5 ay önce

  hesabımda oturum açmak istediğimde şifreye yazamıyorum.

 • Recai Boynukalin
  6 ay önce

  c
  çok güzel bir uygulama

 • naci demir
  12 ay önce

  aaa