Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
film izle

Video Düzenleyici Free Video Editor indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Akıllı telefonların her yeni sürümü ile beraber kamera teknolojilerinin geliştirilmesi, meraklısı olmayanları dahi bir anda fotoğraf veya video tutkununa dönüştürmüş durumda desek yerinde olur. Durum böyle olunca, çektikleri videoları düzenleme ve üzerilerinde oynama ihtiyacı duyan amatör kullanıcılar bu iş için elverişli bir program arayışına da girmiş durumdalar. Sizde fotoğraflarınızdan video oluşturmak veya videolarınızı daha keyifli bir hale getirmek istiyorsanız işinizi fazlası ile görebilecek, üstelik de ücretsiz bir video düzenleme uygulaması alternatifi Free Video Editor olabilir.

Free Video Editor Nasıl Kurulur?

Ücretsiz bir uygulama olan Free Video Editor’e kullanıcılar internet üzerinden erişebilir ve kolayca bilgisayarlarına kurabilirler. Üstelik ara yüzü anlaşılabilir ve basit kullanıma sahip olan bu uygulama birçok özelliğinin yanı sıra kullanım kolaylığı da vaat ediyor.

Free Video Editor’ün Özellikleri Nelerdir?

Free Video Editor işlevsel bir video düzenleme uygulaması olarak yalnızca videolarınızı birleştirmenize veya kesmenize olanak vermekle kalmıyor. Videoları üst üste bindirerek eş zamanlı olarak farklı boyutlarda görüntü almanıza da imkan sağlıyor. Üstelik geçiş efektleri veya nesne filtreleri uygulayabilir, dilerseniz renk geçişlerini daha çekici hale getirebilirsiniz. Bir diğer dikkat çekici özellik ise Free Video Editor’ün videolarını mp3 formatında ses dosyalarına çevirmenize de imkan sağlıyor olması. Ayrıca hazırladığınız dosyaları bir CD veya DVD’ye yazdırmak isteseniz fazladan bir yazılıma ihtiyaç duymadan programın özelliklerini kullanarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Video Düzenleyici Free Video Editor indir YAPILAN YORUMLAR