Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Free Antivirus Security 360 Antivirüs Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Antivirus programları bilgisayar, tablet ve telefonlarınızı kötü niyetli yazılımcılardan, casus programlardan ve virüslerden korumak adına tasarlanmış programlardır. Free Antivirus Security 360 ücretsiz bir program olup bilgisayarınızın güvenliği için yüklemeniz ve kullanmanız tavsiye edilen bir güvenlik yazılımıdır. Çoklu arama motoru sayesinde tam zamanlı olarak çalışarak bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak adına çalışan Free Antivirus Security 360 Windows tarafından oluşturulmuş başarılı ve kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Free Antivirus Security 360 Nedir?

İnternet görünen yüzü ile sadece faydalarından bahsedilen bir ortam olsa da, kötü niyetli yazılımcı ve programcılar tarafından istenildiği takdirde oldukça tehlikeli hale getirilebilen bir ortamdır. Bu nedenle bilgisayarınız internet zerinden gelebilecek tehlikelere karşı koruyacak yazılımlar kullanmanız, bilgisayarınıza istenmeyen kişilerin veya programların girmesine engel olacağından uzun vade de sizi büyük hasarlar almaktan kurtaracak bir önlem olara dikkat çekmektedir. Bu noktada Free Antivirus Security 360 Windows uygulaması tercih edebileceğiniz bir programdır.

Free Antivirus Security 360 Nasıl Kurulur?

Free Antivirus Security 360 programına internet üzerinde çeşitli sitelerden ulaşılabileceği gibi kendi internet sitesi üzerinden de kolaylıkla ulaşılabilir ve yine aynı şekilde kolaylıkla kurulumu sağlanabilir. Free Antivirus Security 360 oldukça anlaşılır ve basit bir ara yüze sahip olan kullanıcı dostu bir programdır. Bu nedenle Free Antivirus Security 360 yazılımı her bilgisayarda mutlaka bulunmasında fayda olan bir uygulamadır.

Free Antivirus Security 360 Ne İşe yarar?

Güvenli internet dolaşımına imkân sağlaması dolayısı ile size internette özgürce vakit geçirme imkânı sağlar. Aynı zamanda çevrimiçi gizliliğinizi de güvence altına alarak, tüm kişisel bilgileriniz koruma altına alır ve ulaşılmasını engeller. Bir diğer özelliği ise hızlı virüs algılama ve silme sistemi olarak gösterilebilmektedir.

Free Antivirus Security 360 Antivirüs Programı indir BENZER İÇERİKLER
Free Antivirus Security 360 Antivirüs Programı indir YAPILAN YORUMLAR