Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
skype icon

Facebook Messenger Android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Facebook Messenger Android telefonlarda Hızlı Facebook Mesajlaşması

Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması Facebook yolu ile anlık mesajlaşmaya olanak sağlayan uygulama Facebook Messenger’dır. Akıllı telefonunuza yükleyerek kullanabileceğiniz program sayesinde Facebook’taki arkadaşlarınız ile bire bir olarak anlık mesajlaşabilir, fotoğraf ve video paylaşabilir hatta dilerseniz görüntülü konuşabilirsiniz.

Facebook Messenger Nasıl Kullanılır?

Facebook Messenger Android telefonlarda kullanılabildiği gibi Apple telefonlarda da kullanılabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra mevcut Facebook hesabınız ile giriş yapmak. Bunun ardından Facebook’ta arkadaş olduğunuz herkes ile face üzerinden konuşabilirsiniz. Arkadaş olmadıklarınızla ise güvenlik ayarlarına bağlı olarak iletişim kurmanız mümkün. Dünyanın öbür ucundaki bir arkadaşınızı Facebook Messenger üzerinden görebilir ve onunla fikir ve duygu paylaşımında bulunabilirsiniz.

Facebook Messenger İle Neler Yapılabilir?

İletişimde çığır açan uygulamalardan biri olan Facebook’a bağlı Facebook Messenger Android ve Apple cihazlar için son derece etkili bir iletişim sistemi kurmuştur. Anlık olarak telefonunuz veya akıllı cihazınız üzerinden arkadaşlarınız ile yazışarak onlara ulaşabilirsiniz. Fotoğraf ve video gönderebileceğiniz gibi görüntülü konuşma başlatarak uzakları yakın hale getirebilirsiniz. Sevimli çıkartmaları ve görüldü uyarısı ile kullanıcıların beğenisini toplayan uygulamada dünyanın dört bir yanında bütün milletler tarafından sevilerek kullanılıyor.

Facebook Messenger Nasıl Kurulur?

Facebook Messenger Android telefonlara Google Play aracılığı ile yüklenebilir. Yüklemenin hemen ardından Facebook hesap bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Girişin ardından Facebook üzerinden size mesaj yollayan herkesten bilirim alarak haberdar olabilir ve akıllı telefonunuz ile aldığınız mesajlara anında yanıt verebilirsiniz. Yalnızca birkaç basit işlem gerektiren kurulum tamamlandıktan hemen sonra Facebook ile senkronize bir şekilde Facebook Messenger uygulamasını kullanabilirsiniz.  Uygulama üzerinden arkadaşlarınızın attığı mesajları görebileceğiniz gibi oluşturulan gruplar sayesinde birden fazla insan ile aynı anda konuşma imkânı yakalayabilirsiniz.

Facebook Messenger Android indir BENZER İÇERİKLER
Facebook Messenger Android indir YAPILAN YORUMLAR