Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
epicpen indir

Epic Pen Akıllı Tahta Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Epic Pen Çizim Boyama Uygulaması

Çizim programı neden bu uygulama ile bilgisayarda çalıştığınız herhangi bir uygulama üzerine işaretleme yapabilir ve ekran görüntüsü alabilirsiniz. Özellikle sunum, paylaşım gibi amaçlarla hazırlanacak doküman ve görsellerin hazırlanmasında faydalı bir araçtır. Gerek kurulumu gerekse kullanımı basit olduğundan rehbersiz, kendi yapacağınız keşif ile Epic Pen‘i hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Epic Pen Ne İşe Yarar?

Epic Pen kurulumunu yaptıktan sonra en iyi çizim programını deneyim etmeye başlayabilirsiniz. Ekranda üzerine çalıştığınız herhangi bir doküman, görsel ve uygulama içinde ekranı farklı şekillerde çizerek işaretler yapabilirsiniz. Çizdiğiniz şekilleri uygulama içeriğindeki silgi aracı ile temizleyebilirsiniz. Uygulama ile ilgili söylenebilecek en olumsuz şey yapılan çizimlerin fotoğrafının alınamıyor olması. Bu nedenle ekran görüntüsü alma uygulamalarıyla birlikte kullanmak en doğrusudur.

Epic Pen Nasıl Kullanılır?

Epic Pen’i güvenilir bir uygulama sitesinden kolaylıkla indirebilirsiniz. Kurulum için kurulum sihirbazının yönergelerini takip etmelisiniz. Her şey hazır olduğunda uygulamayı açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Mouse ile çizim işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Mouse kullanımında sıkıntı olmayan herkes programın sunduğu farklı şekillerle çizimlerini yapabilir.

Çizim yaptıktan sonra ekrandan görüntü almayı unutmamalısınız. Temel bilgisayar bilgisi olanların hemen hepsi Epic Pen’i kolaylıkla kullanabilir. Ücretsiz olarak sunulduğu için çok farklı sitelerde uygulamayı görebilirsiniz ama üretici destekli güvenilir sitelerden indirme yapmaya özen göstermelisiniz. Epic Pen sistemin yavaşlamasına, donmasına etki etmeyen kullanışlı bir uygulamadır.

Epic pen  Son dürümünü ve alternatif olarak kullanabileceğiniz Epic pen indir Alternatif linkini kullanabilirsiniz.

Epic Pen Akıllı Tahta Uygulaması YAPILAN YORUMLAR