Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
dumpper simge

Dumpper Wi-Fi Hack Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

İnternet kullanımının hayatımıza yeni yeni girdiği yıllarda, masaüstü bilgisayarlar yaygın olarak kullanılmaktaydı. Masaüstü bilgisayarlardan internet erişiminin sağlanması adına ise kablolu internet sağlayıcılar tercih edilmekteydi. Ancak günümüzde masaüstü bilgisayarların yerini laptoplar, daha da fazlası ise tablet ve akıllı telefonlar almaya başlayınca, internet erişim için de kablolu modemler yetersiz kalmaya başladı ve yalnızca evlerde değil ev dışı mekanlar; tatil yerleri, kafeler hatta ulaşım araçlarında dahi internet erişimi büyük bir gereklilik haline geldi. Hal böyle olunca kullanıcılar için bir wifi ağına erişmek önemli bir gereklilik. Ancak çoğu ağ şifreli olduğundan, bağlantı kurmak her zaman kolay olmayabiliyor. Dumpper, bir kablosuz ağlara erişim programı olarak size bu konuda önemli bir yardımcı olmaya hedeflemekte.

Dumpper Nasıl İndirilir?

Ücretsiz bir program olan Dumpper’ın indirilmesi de kurulumu da oldukça basit ve neredeyse kendiliğinden gerçekleşen adımlardan oluşuyor. Kurulum gerçekleştikten sonra ise yapmanız gereken kablosuz ağlara erişim programınızın, çevrenizdeki kablosuz ağların listesini oluşturmasını beklemek.

Dumpper Nasıl Kullanılır?

Çevrenizde erişilebilir kablosuz ağlar listelendikten sonra, Dumpper wi-fi hack programı sizden bağlanmak istediğiniz ağı seçmenizi istiyor. Tercih ettiğiniz ağı belirttikten sonra jump start seçeneğini aktifleştirmeniz yeterli. Program kısa bir süre içerisinde bağlantı sağlamanız için gerekli olan şifreyi buluyor ve wifi ağına erişmek istediğiniz cihazınız ile talep ettiğiniz modeme kolay ve hızlı bir şekilde bağlantı sağlamış oluyorsunuz.

Dumpper Wi-Fi Hack Programı indir BENZER İÇERİKLER
Dumpper Wi-Fi Hack Programı indir YAPILAN YORUMLAR