Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
dropbox simge

Dropbox Android Dosya Saklama indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Dropbox işlevi herkesçe bilinmeyen ancak adı oldukça sık duyulan bir uygulama. Hatta birçok akıllı telefon ve tablette fabrika ayarları dahilinde bulunduğu görülüyor. Durum böyle iken birçok kişinin aklını kurcalayan soruya açıklık getirmek gereklidir. Bu soru ise Dropbox nedir ve ne işe yarar sorusudur.

Dropbox Nedir?

Son yıllarda teknolojinin hızlı gelişimine ayak uydurabilmek adına alternatif çözümler gündeme gelmeye başladı. Bunların başında ise bulut teknolojisi olarak adlandırılan servis gelmekte.  Dropbox’un ne olduğundan bahsedilecekse herkesçe anlaşılabilir kısa bir tanım şöyle yapılabilir; Dropbox Android, dosyalarınızı depolamanızı sağlayan flash disklerin bir cihaz içermeden kullanılabilen versiyonudur. İhtiyacınız olan tek şey ise internet bağlantısıdır.

Dropbox Nasıl Kurulur?

Dropbox, apple işletim sisteminde kullanılan bulut yani icloud olarak bilinen sistemin android versiyonudur. Dropbox android işletim sistemini tercih eden akıllı telefon veya tablet sahipleri tarafından tercih edilme oranı son yıllarda gitgide artan oldukça kullanışlı ve faydalı bir uygulamadır. Dropbox android, 2 GB’ ten başlayan seçeneklerle bulut konsepti içerisinde depolama alnı sunan bir uygulama olarak, hemen her ortamdan kolay ulaşılabilir konumdadır. Dropbox’un depolama alanının ücretli şekilde arttırılması mümkün olduğu gibi temel sürümü android kullanıcıları için ücretsiz ulaşılabilir konumdadır.

Dropbox Ne İşe Yarar?

Dropbox’un Mac, android, ios gibi birçok popüler işletim sistemini destekleyen bir yelpazesi mevcut. Bu sayede sadece aynı işletim sitemleri arasında değil farklı işletim sistemleri arasında da veri aktarımı ve kullanım kolaylığı sağlaması ile dikkat çekiyor. Dropbox özellikler android kullanıcıların bulut veri depolama eksikliğini gideren bir uygulama olarak popülerliği ve kullanıcı sayısı her geçen gün daha da atmakta olan bir uygulama. Bu nedenle de uygulamanın geliştirme ve güncellemelerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

Dropbox Android Dosya Saklama indir YAPILAN YORUMLAR