Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
racing drag

Android Araba Yarışı Oyunu Drag Racing indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Hız, adrenalin ve araba yarışlarından hoşlananların vazgeçilmez telefon oyunlarından birisi olan Drag Racing’de ortalama 50’nin üzerinde lisanslı aracın simülasyon halleri yer almaktadır. Drag Racing Android işletim sistemli mobil cihazlar için özel olarak tasarlanan bir araba yarışıdır. Drag Racing oyununun asıl amacı; yarış başladığı andan itibaren en hızlı şekilde harekete geçmek ve kavislerde en süratli şekilde ilerleyebilmektir. Mobil araba yarışı oyunları içerisinde eğlenceli yapısı ile gözde oyunlardan olan uygulamada doğru yer ve zamanda yapılan manevralar ile en başarılı rakipleri bile geride bırakmak mümkün olmaktadır. Bugün neredeyse 40 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan oyun New York Times gazetesi tarafından da Android için yazılmış olan en iyi uygulamalar arasında ödüle layık görülmüştür.

Drag Racing’de Araç Yükseltme Var mıdır?

Mobil araba yarışı oyunlarının pek çoğunda olduğu gibi bu uygulamada da lisanslı arabaların parçalarını güçlendirme usulü ile çok daha kaliteli araçlara sahip olabilme imkanı vardır. Drag Racing Android araç yükseltme olanaklarının yanı sıra grafikleri ve kolay oynanabilirliği açısından da en çok tercih edilen mobil türündeki araba yarışları arasında yer almaktadır.

Drag Racing’in Diğer Özellikleri Nelerdir?

Oyun multiplayer şekilde oynanabilmektedir ve bu sayede dileyen kişiler arkadaşları ile birlikte yarış yapmanın keyfine varabilmektedirler. Oyun aldığı güncellemeler ile sürekli kendini yenilemekte ve hem görsel hem de ses açısından gelişmektedir. Oyunda yer alan araçların neredeyse gerçek ile birebir vites geçişleri ve hızlanma yetenekleri bulunmaktadır.

Android Araba Yarışı Oyunu Drag Racing indir BENZER İÇERİKLER
Android Araba Yarışı Oyunu Drag Racing indir YAPILAN YORUMLAR