Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
desert tank indir

Android Strateji Oyunu Desert Operations indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Çevrimiçi askeri strateji oyunu olan Desert Operations web tabanlı oyunlar arasında online olarak strateji yapabilme imkanı vermektedir. Uçsuz bucaksız çöllerde güneşin yakıcı sıcağında çetin bir mücadelenin yaşandığı çevrimiçi askeri strateji oyununun yapımcıları ise Looki.com sitesidir. Günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde aktif olarak yayınlanan Desert Operations’un şuan güncel olarak 17 farklı dil desteği bulunmaktadır. Bu da onu dünyaca ünlü bir oyun haline getirmektedir. Oyun dünyada yer alan ülkelerin dışında ülkemizde de yayınlanmakta ve Türk halkı tarafından da büyük bir ilgi görmektedir.

Desert Operations’un Türkçe Dil Desteği Var mıdır?

Oyunun tamamen Türkçe olan bir versiyonu bulunmaktadır. İndirmesi ve kurması ücretsiz olan oyuna kısa bir sürede üyelik kaydı gerçekleştirildikten sonra tarayıcı üzerinden oynamaya başlanabilmektedir. Oyuna her geçen gün yeni üyeler katılmakta ve oyun da tüm dünya üzerinde kendine daha geniş bir kullanıcı kitlesini edinmeye devam etmektedir.

Desert Operations Nasıl Oynanmaktadır?

Oyunda küçük bir toprak sahibi olunduktan sonra ilerlemeye başlanmaktadır. Oyun süresince yapılan savaşlar ve savaşlardan sonra imzalanan barış anlaşmaları, kişilerin oyun içerisindeki mevkilerini de belirlemelerine yardımcı olmaktadır. Oyun tamamen bir strateji oyunudur ve kişiler doğru strateji ile şöhret ve güç basamaklarını birer birer çıkabilmektedirler. Programda oyun içerisinde diğer kişiler ile ittifak oluşturma imkanı da bulunmaktadır. İttifak ile yapılan savaşlar sayesinde çok daha güçlü bir hesaba sahip olunabilmektedir.

Android Strateji Oyunu Desert Operations indir BENZER İÇERİKLER
Android Strateji Oyunu Desert Operations indir YAPILAN YORUMLAR