Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
deamon

Daemon Tools Lite Sanal Disk Oluşturma Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Windows Sanal Disk Oluşturma Programı

Hızlı ve güvenli bir şekilde sanal disk oluşturulmasına fırsat veren Daemon Tools Lite, bilgisayar kullanıcıları için oldukça faydalı bir programdır. Daemon Tools Lite ile oluşturulan sanal diskler sayesinde imaj olarak kaydedilen DVD ya da CD sürücülerini kullanmak mümkün olmaktadır. Daemon Tools Lite programında farklı pek çok uzantı desteklenmektedir. Bu uzantılara örnek olarak ISO, CCD, BWT, MDS, NRG, CDI, PDI, CUE, BIN, ISZ ve B5T verilebilmektedir. Ayrıca farklı ISO programları kullanılarak meydana getirilen her türlü dosyanın da yine Daemon Tools programı ile açılma imkanı bulunmaktadır. Bu tür programlar ise Ultra ISO, Magic ISO ve Power ISO olarak çeşitlendirilebilmektedir.

Daemon Tools Lite Nasıl Çalışmaktadır?

Görev çubuğunun olduğu bölümün sağ alt kısmında duran ve bilgisayarı hiçbir şekilde kastırmadan, performansını düşürmeden çalışan Daemon Tools bir yandan da sanal disk oluşumunu mümkün kılmakta ve yerleştirme gibi daha pek çok işlemi de kolaylıkla yapabilmektedir. Dileyen kişiler kendilerine ait olan imaj dosyalarını da yine Daemon Tools ile meydana getirebilmektedir. En sık tercih edilen dosya türlerinden olan DVD, CD ve Blu-ray disketlerinde yer alan dosyalar da yine aynı şekilde MDS, ISO ve MDF türevi imaj dosyaları haline dönüştürülebilmektedir.

Daemon Tools’da Kaç Sanal Sürücü Oluşturulabilmektedir?

Daemon Tools’da en fazla 4 farklı sanal sürücü oluşturulabilmektedir ancak bir bilgisayar kullanıcısının her türlü isteğine cevap verme özelliği sayesinde rakibi olan benzer programların bir adım önündedir. Her türlü DVD ve CD sürücüsüne tam uyumlu olarak çalışabilen Daemon Tools, tüm dönüştürme işlemlerini de hatasız ve eksiksiz şekilde yapmaktadır. Bu özelliği ile Daemon Tools şuan piyasanın en çok tercih edilen sanal disk oluşturma programlarının başında gelmektedir.

Daemon Tools Lite Sanal Disk Oluşturma Programı indir BENZER İÇERİKLER
Daemon Tools Lite Sanal Disk Oluşturma Programı indir YAPILAN YORUMLAR