Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DAEMON Tools Lite Sanal Sürücü Yazılımı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Teknolojinin ilerlemesi ve internet kullanımının artması ile beraber, ihtiyaç duyduğumuz programların sayısı ve işlevlerinde de farklılıklar görülmeye başladı. DAEMON Tools Lite programı da farklı içeriği ile oldukça ilginç ancak kurtarıcı bir yazılım. Bir sanal sürücü yazılımı olan bu uygulama sayesinde, internet üzerinden indirdiğiniz veya farklı kaynaklardan bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaları, bilgisayarınıza bir CD veya DVD’den okutuluyormuşçasına işlem gördürebilirsiniz.

DAEMON Tools Lite Ne İşe Yarar?

Kullanıcılarına dört sürücü kapasiteli bir CD arşivi oluşturma imkanı sunan bu sanal sürücü yazılımı, kendi içerisinde birçok avantaja sahip bir programdır. DAEMON Tools Lite Windows kullanıcıları tarafından bilgisayarlarına yüklendiği taktirde, bir CD okuyucuya gerek duymadan yapacakları işlemleri çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler. Kullanıcılar, DAEMON Tools Lite programını indirip kullanmaya başladıkları taktirde CD sürücülerinin çıkardığı sesten, fazladan pil harcanmasından ve aman kaybından kurtularak büyük avantaj sağlamış olurlar.

DAEMON Tools Lite Nasıl Kurulur?

Bilgisayar ile arası pekiyi olmayan kişiler için DAEMON Tools Lite Windows kurulumu en başta biraz karışık görünse dahi aslında oldukça basit ve anlaşılırdır. Yapmanız gereken ücretsiz olan bu programı, internet üzerinden kendi sitesi veya diğer seçenekler arasından bulmak ve gerekli adımları izleyerek bilgisayarınıza doğru şekilde yüklemek. Bu aşamayı tamamladıktan sonra, sizde iso dosyalarını CD sürücüye gerek kalmaksızın açabilir ve kalıp dosyalarından direkt olarak kurabilirsiniz.

DAEMON Tools Lite Sanal Sürücü Yazılımı indir BENZER İÇERİKLER
DAEMON Tools Lite Sanal Sürücü Yazılımı indir YAPILAN YORUMLAR