Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
cm-güvenlik-indir

Android Uygulama Kilitleyici CM Security indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

CM Security Android Antivirüs Programı

Almanya’da yer alan ve tüm dünya üzerinde piyasalardaki anti virüs programlarını günlük olarak takip eden ve onları inceleyen ünlü kuruluş AV-TEST’ten tam 7 kere en iyi anti virüs programı ödülünü almayı başaran CM Security bu özelliği ile alanında lider olmayı sürdürmektedir.

CM Security’nin Özellikleri Nelerdir?

Uygulama kilitleyici ve anti virüs programları içerisinde çıktığı günden bu yana rakipsiz olan uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi de gizli öz çekimdir. Gizli öz çekimde cihazın şifresini 2 defa yanlış giren kişinin fotoğrafı otomatik olarak çekilmektedir ve böylelikle Facebook ya da WhatsApp gibi kişisel konuşmaların yer aldığı kanallara izinsiz girmeye çalışan kişiler kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Kaliteli bir uygulama kilitleyici ve anti virüs programı olan bu uygulama ayrıca tamamen ücretsizdir. Güvenli ve hızlı uygulama kilitleyiciler arasında ilk sırada yer alan CM Security’nin ortalama 50 milyonun üzerinde bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Mobil cihazlar için ideal uygulamalardan CM Security Android’de 26 farklı dil seçeneği de mevcuttur. Tüm bu özelliklerinin yanında kişiler isterlerse galerilerini, dosyalarını ve fotoğraflarını da kilitleyebilmektedirler.

CM Security ile Uygulama Kilitlemenin Faydaları Nelerdir?

CM Security Android‘in uygulama kilitleme opsiyonları ile kişilerin özel hayatları koruma altına alınabilmektedir ve böylece rehberleri, Facebook hesapları ya da WhatsApp konuşmalarına farklı kişilerin erişmesinin önüne geçilebilmektedir. Uygulama ile çocukların zararlı programları telefonlara indirmeleri de engellenebilmektedir. Ayrıca telefon ayarları da kilitlenerek yine çocukların bu ayarlarla oynamasına imkan verilmemektedir.

Android Uygulama Kilitleyici CM Security indir YAPILAN YORUMLAR