Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
chrome-tarayıcısı

Chrome Browser indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 2,11 out of 5)
Loading...

Chrome internet Tarayıcı indir

Sanal âlemde dünya lideri olan Google’ın ürünü olan Chrome Browser kolay kullanımı, hızı ve yardımcı özellikleri ile en çok tercih edilen web tarayıcılarından biri olma özelliği taşıyor.

Chrome Browser Nasıl İndirilir?

Bilgisayar, telefon ve tablet olmak üzere akıllı cihazların tümünde kullanılabilen Chrome Browser internet ağı üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Bütün hesaplarınız ile senkronize ederek kullanabileceğiniz bu tarayıcı sayesinde bilgisayar, telefon ve tablet üzerinde aynı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Chrome Browser Nasıl Kullanılır?

Bütün bilgilerinizin depolandığı Google hesabınız ile tarayıcı üzerinde oturum açtıktan sonra gezintinizi kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Bütün bildirimleri tarayıcı üzerinden alabileceğiniz gibi yer imleri sekmesi sayesinde sık kullandığınız web adreslerini de hesabınızın hafızasına bir tıkla kaydedebilirsiniz. Birden çok sekme açabilme özelliği sayesinde araştırmaları kolayca yürütebileceğiniz gibi uyarılar sayesinde bildirim aldığınız sayfaları da kolayca tespit edebilirsiniz. Chrome Browser’ı Gmail, Google+, Blogger gibi Google’ın diğer uygulamaları ile birlikte kullanabilir ve size sunulan seçenekler dâhilinde hesaplarınıza oturum açma derdi olmadan ulaşabilirsiniz. Tamamı tek bir tarayıcıda bulunan bu özelliklerin yanı sıra Chrome’da bulunan adres çubuğu aynı zamanda Google arama motoru olarak çalışmaktadır. Yanı internet üzerinde Google’a bağlanmadan tarayıcınıza aramak istediğiniz kelimeleri yazarak Google sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Chrome Browser Ve Diğer Tarayıcılar Arasındaki Fark Nedir?

Tarayıcının kendini diğerlerinden ayırdığı özellik kuşkusuz Google’ın geniş ağı ile bire bir uyum içinde çalışmasıdır. Hızlı arama, hızlı doldurma, bilgi depolama gibi özellikleri ile bütün dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmakta olan Chrome Browser, her geçen gün kendini yenileyerek kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Yenilikleri ve işlevselliği nedeni ile bilgisayar ve akıllı cihazların çoğunda uzun süreler kullanılmaya devam edeceği bütün çevrelerce tahmin edilmektedir.

Chrome Browser indir YAPILAN YORUMLAR
 • MEHMET SEVEN
  1 ay önce

  ilk defa deneyeceğim

 • süleyman tıraş
  3 ay önce

  kullanımı oldukça kolay.

 • melahat
  11 ay önce

  kullanımı kolay