Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
chaton-simge

ChatON Android Mesajlaşma indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Akıllı telefonlar üzerinden hücresel veri veya wifi varlığında mesajlaşma imkânı sağlayan uygulamaların popülerliği her geçen gün biraz daha artmakta ve bu konuda hizmet sağlayan program sayısı da giderek artmaktadır. Whatsapp uygulaması ile hayatımıza giren internet üzerinden konuşma ve yazışma dönemi, iletişimde bir devrin kapanmasını sağlayarak yeni bir dönemin başlangıcını yapmıştır. Bu alanda whatsapp ile yarışabilecek bir uygulamanın varlığı henüz söz konusu olmasa da ChatON benzeri alternatiflerde piyasaya hızlı bir şekilde giriş yapmaya devam etmektedir.

ChatON Nedir?

İnternet kullanımın artması ile beraber web tabanlı iletişimin de yaygınlaştığını son yıllarda görmezden gelmek mümkün değil. Bu durum ise web tabanlı haberleşme uygulamalarının sayısında ciddi bir artışa neden olmakta. ChatON benzerlerinden öne çıkmayı hedefleyen bir uygulama olarak bir takım özellikleri ile dikkat çekiyor. ChatON android kullanıcılarının kullanımı ile sınırlandırılmış bir uygulama değil. Bu da uygulamanın rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan en önemli özelliklerden birisi. Öyle ki ChatON aynı zamanda ios tabanlı akıllı telefonlarda ve blackberrylerde de kullanıma uygun.

ChatON Nasıl Kurulur?

İlk çıktığı dönemde tıpkı blackberry messenger benzeri bir çalışma sistemi olan uygulamanın, sadece Samsung markasına ait modeller arasında iletişim kurmaya imkân sağladığı biliniyordu. Ancak tüm işletim sistemleri ile uyumlu hale getirilmesi ChatONun kullanıcı sayısını da büyük ölçüde arttırdı. ChatON android işletim sistemi için google play store üzerinden ios işletim sistemi için ise app store’lardan indirilebilir konumda.

ChatON Ne İşe Yarar?

ChatON sadece web tabanlı mesajlaşma özelliğine sahip bir uygulama değildir. Aynı zamanda kullanıcıları arasında multimedya mesajlarına, resim ve video paylaşılmasına da imkân sağlayan bir uygulamadır. Devam etmekte olan güncellemeler ile daha da iyileştirilmesi beklenmektedir.

ChatON Android Mesajlaşma indir BENZER İÇERİKLER
ChatON Android Mesajlaşma indir YAPILAN YORUMLAR