Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Caps Lock Cap Yapma Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Caps Lock Cas Yapma Resim Editörü

Resim editörü türündeki programlar içerisinde kişilerin en çok tercih ettiği yazılımlardan birisi olan Caps Lock programı ile kolaylıkla caps hazırlamak mümkün olmaktadır. Karmakarışık fotoğraf düzenleme programları ile boğuşmadan herkesin kısa sürede öğrenebileceği Caps Lock‘un en güzel özelliği ise tamamen ücretsiz bir program olmasıdır. Bir resim editörü olarak oldukça eğlenceli capsler yapılmasına imkan veren program ile internet dünyasında fenomen olmak artık çok daha basit bir hale gelmektedir.

Caps Lock ile Yapılan Capsler Nerelerde Kullanılabilmektedir?

Günümüzde capsler özellikle Facebook, Twitter, Pinterest ve sözlükler gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Çeşitli fotoğrafların altına eklenen kırmızı bir şerit üzerine insanları güldüren yazıların yazılması ile meydana getirilen capsler bugün Caps programı sayesinde isteyen herkes tarafından hazırlanabilmektedir.

Caps Lock Programı Nasıl Çalışmaktadır?

Komik fikirleri olan ve bunu diğer insanlar ile paylaşmak isteyen kişiler bu program ile kendi capslerini hazırlama fırsatı bulabilmektedirler. Yaklaşık 1 dakikadan kısa bir sürede program sayesinde capsler yapılabilmekte ve yayınlanabilmektedir. Oldukça sadece ve basit bir ara yüze sahip olan programda her türlü fonksiyona da kolaylıkla erişebilmek mümkün olmaktadır. Capsleri hazırlamak için yapılması gereken işlemlerin başında caps uygulanacak olan resmi belirlemek gelmektedir. Daha sonra seçilen resmin boyutu ayarlandıktan sonra ortalanmakta ya da tam ekran hale getirilmektedir. Sonrasında resmin alt kısmında bulunan şeride istenilen her türlü yazı yazıldıktan sonra kaydedilmektedir. Program JPG, PNG ve BMP uzantılarını desteklemektedir.

Önemli Not: Zararlı yazılım olarak alıgılandığı için indirme linki kaldırılmıştır.

Caps Lock Cap Yapma Programı indir BENZER İÇERİKLER
Caps Lock Cap Yapma Programı indir YAPILAN YORUMLAR