Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bolide Slideshow Creator indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Çektiği fotoğraf ve videoları düzenleyerek, küçük birer gösteri haline getirmekten keyif alan kişiler için keyifli zaman geçirebilecekleri bir uygulamadan bahsedelim; Bolide Slideshow Creator. Bu uygulamanın Microsoft Office’ten hepimizin aşina olduğu Power Point türevi bir slayt hazırlama programı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak burada özellikler daha çok fotoğraflardan bir gösteri hazırlama ve gösteriyi çeşitli müzik ve fonlarla süsleyerek sunma üzerine kurulu.

Bolide Slideshow Creator Nasıl Kurulur?

Bolide Slideshow Creator aynı zamanda ücretsiz bir uygulama olarak da dikkat çekmektedir. Kullanıcıların internet üzerinden kolaylıklar indirebilecekleri bu yazılım, ücretsizdir ve bir diğer avantaj olarak da Türkçe dil seçeneğine sahiptir. Bu sayede indirilmesi de kurulumu da oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilir ve basit ara yüzü ile hemen herkesçe kullanılabilir.

Bolide Slideshow Creator Ne İşe Yarar?

Günümüzde birçok parti veya organizasyon fotoğraf gösterileri ile renklendirilmektedir. İşte tam da bu noktada kendi işini kendi halletmek isteyenler ve uygun bir slayt hazırlama programı arayışı içinde olanlar için Bolide Slideshow Creator son derece başarılı ve basit kullanıma sahip bir tavsiyedir. Bu program sayesinde, kendi oluşturabileceğiniz bir fotoğraf albümünden, fotoğrafların geçiş süresi, geçiş efekti gibi gerekli kişisel ayarları yaparak ve üzerine yine kendi zevkinize uygun müzik ve fonlar ekleyerek kusursuz bir slayt gösterisi hazırlayabilir ve HD kalitesinde slaytlara ulaşabilirsiniz.

Bolide Slideshow Creator indir BENZER İÇERİKLER
Bolide Slideshow Creator indir YAPILAN YORUMLAR