Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bitcomet simge

BitComet Dosya Paylaşım Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Hızlı, güvenli ve güçlü yapısı ile torrent türevi programların içerisinde en çok tercih edilenlerinden birisi olan BitComet, günümüzün en yaygın P2P dosya paylaşım seçeneklerindendir. Dosya paylaşım programları arasında farklı bir yeri bulunan bu yazılımın kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya da devam etmektedir.

BitComet’in Özellikleri Nelerdir?

Sade ara yüzü ve kolay kullanılabilirliği ile BitComet güçlü bir istemci olarak ön plana çıkmaktadır. Dosya paylaşım programları içinde aynı anda birden fazla dosya yükleyebilme, DHT türünde bağlantı desteği, indirilen her türlü torrent paketinden istenilen sayıda ve sadece istenen dosyaların yüklenmesi gibi özelliklerinin yanı sıra HTTP ve FTP entegresi ile hız limitleme ve benzeri olanaklar da yine BitComet Windows ile mümkün olmaktadır. BitComet Windows ayrıca otomatik port haritalama yapabilmenin yanında Proxy desteğine de sahiptir. IP filtrelemesi de kullanabilen program tüm bu özellikleri ile en modern ve en profesyonel torrent programlarının arasında yer almaktadır.

BitComet’in Diğer Özellikleri Nelerdir?

Programın geniş bir yelpazedeki özelliklerine ek olarak sürekli güncellenmesi ve yenilenmesi sayesinde her daim en hızlı ve en güncel dosya indirme programı olduğu bilinmektedir. Programda indirilecek olan dosyaların indirme işlemi başlamadan önce ön izleme yapılabilmesi ve tüm paylaşımların optimize edilebilmesi de yine başarılı olan diğer özelliklerindendir. Program Windows 7 ve Windows Vista gibi popüler işletim sistemlerini de destekleme olanağı ile kendisine oldukça fazla bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başarmıştır.

BitComet Dosya Paylaşım Programı indir BENZER İÇERİKLER
BitComet Dosya Paylaşım Programı indir YAPILAN YORUMLAR