Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bandicam simge

Bandicam Oyun Video Ekran Kayıt

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Bandicam Oyun Video Ekran Kayıt Programı

İşiniz gereği ya da oyun oynama sırasında ekran görüntüsü ya da video kaydı almanız gerekiyorsa iyi bir masaüstü kaydetme programı tercih etmelisiniz. Özellikle paylaşım yapılacak bir görüntü ya da kayıt alacaksanız; çekimin görüntü kalitesine önem vermelisiniz. Bu anlamda Bandicam  Oyun Video Ekran Kayıt programı ihtiyacınızı giderecektir.

Bandicam Özellikleri Nelerdir?

Bandicam özellikle masaüstünde yapılan her türlü işlemin video kaydına alınması konusunda başarılı bir uygulamadır. Hem kaliteli hem uzun süreli kayıtlar yapma olanağı vardır. Bandicam kullanıcılara 24 saate kadar video kaydı yapma imkanı sunuyor. Youtube entegresi sayesinde çekilen videolar dönüştürmeye gerek olmadan paylaşılabilir. Uygulama, MP2, PCM, MJPEG, Xvid destekleri sunmaktadır.

Bandicam Ne İçin Kullanılır?

Bandicam ile masaüstü görüntüsü ve videoları çekmenin yanında baz işlemler yapabilirsiniz. Uygulama ile DirectX kayıtlarını MP4 veya AVI formatlarında alabilirsiniz. Uzun videoların yanında daha küçük boyutlu kısa videolar çekebilirsiniz. Video kalitesinde düzenlemeler yaparak videonuzun kalite ve boyut ayarlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Bandicam Nasıl Kullanılır?

Bandicam video kayıt, kullanıcılara ücret karşılığında sunulan bir yazılımdır. Uygulamayı yaklaşık olarak 40 dolar ödeyerek indirmeye başlayabilirsiniz. Yapımcılar, ödemeler konusunda da kullanıcılara kolaylık sağlamakta ve alternatifler sunmaktadır. Gerekli ödemeleri yaptıktan sonra uygulamanın indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlanınca hızlı bir şekilde kurulumu yapabilirsiniz. Uygulama bu aşamadan sonra kullanıma hazırdır. Programı açtığınıza karşınıza doğrudan video kaydetmek için gerekli alan çıkacaktır.

 

Bandicam Oyun Video Ekran Kayıt YAPILAN YORUMLAR