Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
aptoide simge

Aptoide Android Uygulama Marketi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Android market uygulaması

Google Play alternatifleri içinde erişim ve hız bakımından ön plana çıkan Aptoide, yeni uygulamalara hızlıca erişebilme imkânı sunuyor. Uygulama ve oyun güncellemeleri daha kolay takip edebilmek için ücretsiz olarak sunulan Aptoide’yi tercih edebilirsiniz. Aptoide, akıllı cihaz kullanma konusunda çok iyi olmayan kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Aptoide Ne İşe Yarar?

Aptoide, aynı platformda hizmet veren Google Play Store’de bulunan kısıtlamalar olmadan uygulama ve güncelleme edinmeye yarar. Aptoide apk, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilecektir. Cihazınızda var olan aplikasyonları da uygulamaya tanıtarak güncelleme denetimlerini ve güncelleştirme işlemini yapabilirsiniz. Yine önceden indirilmiş uygulamalar, Aptoide ile kaldırılabilir ve yönetilebilir. Aptoide, sık denetimleri sayesinde içeriğinde gereksiz uygulama ve oyun yığınına müsaade etmiyor.

Aptoide Nasıl Kullanılır?

Android market uygulaması Aptoide, en ciddi rakibi Google Play Store ile karşılaştırıldığında daha kullanışlıdır. Uygulamayı indirdikten sonra kurulum sihirbazında next butonunu kullanarak kurulumu yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan ekranda önerilen popüler uygulama ve oyunları görebilirsiniz. Ana sayfada bunlar dışında güncellemeleri ve kategorilere göre uygulamaları görebilirsiniz. Ana sayfanın sol kısmında açılan menüde hesabınıza ait detayları, sosyal medya bağlantılarını görebileceksiniz. Bu bölümde hesap ayarlarınızda şifre değişiklikleri ve benzeri detayları ayarlayabilirsiniz. Ana sayfanın üst kısmında yer alan büyüteç sembolünden uygulama ve oyun araması yapabilirsiniz. Facebook ile bağlantı kurmanız halinde Aptoide kullanan arkadaşlarınızı ve arkadaşların gerçekleştirdiği işlemleri görebiliyorsunuz.

Aptoide Android Uygulama Marketi BENZER İÇERİKLER
Aptoide Android Uygulama Marketi YAPILAN YORUMLAR