Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
birds simge

Angry Birds Oyunu Windows indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Windows Angry Birds Oyunu
Angry Birds, bütün dünyada çok sevilen ve milyonlarca insan tarafından oynanan bir oyun. Finlandiya merkezli bir firma tarafından tasarlanan oyunun orijinali ile birlikte; Angry Birds Seasons, Angry Birds Friends, Angry Birds Rio gibi birçok farklı ek versiyonu da tutkunları ile buluşuyor. Her yaştan insanın dikkatini çeken ve kısa sürede bağımlılık yaratan bu ilginç oyunu ücretsiz olarak kolayca telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Angry Birds Nedir?

Mantık olarak kuşlar ile domuzları vurmak olarak tanımlanacak oyun kolay gibi görünse de son derece stratejik hamleleri barındırıyor. Domuzların bulunduğu tahta taş ve buz kalıplarının yıkılması ve domuzlara bu şekilde ulaşılması gerektiğinden oyunun dikkatle oynanmaz ise kazanılması da mümkün olmuyor. Akıllı cihazlara indirilebilen bir uygulama olan Angry Birds Android’de bulunduğu gibi Apple cihazlarda da oynanabiliyor.

Angry Birds Nasıl Oynanır?

Kızgın kuşlar olarak Türkçeleştirilebilecek oyun oldukça cezbedici ve eğlenceli özelliklere sahip. Bütün dünyayı etkisi altına almasına ve oldukça kolay görünmesine rağmen Angry Birds’te kazanmak oldukça büyük bir mesele. Son derece ince ayrıntıların göz önüne alındığı Angry Birds oyunu windows’te kazanmak için doğru nişan almak ve atış hızını belirlemek şart. Ayrıca birbirinden özellikli kuşların kullanılabildiği oyunda her aşama için belli miktarda kuş veriliyor ve bu kuşları kullanarak karşıya saklanmış veya açıkta duran domuzların ortadan kaldırılması isteniyor. Bir sapan yardımı ile karşıya fırlatılan kızgın kuşlardan bazıları çift tık ile hızlanırken bazıları da yumurtalarını bırakarak domuzlara saldırabiliyor.

Angry Birds Nasıl İndirilir?

Angry Birds Android cihazlara yüklenebildiği gibi IOS işletimcide de çalışabilmektedir. Angry Birds Android telefonlarda Google Play Store’dan yararlanılarak indirilebilir. Telefon dışında bütün akıllı cihazlarda da Angry Birds indirip oynamak mümkündür.

Angry Birds Oyunu Windows indir YAPILAN YORUMLAR