Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
adobe-reader

Adobe Reader Son Sürüm indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Adobe Reader PDF Formatı

Günümüz çalışma hayatının en büyük gerekliliklerinden biri de her zaman ulaşılabilir olmak ve her zaman son dakika incelemelerine yetişebilmektir. Akıllı telefonlar üzerinden birçok işlemin bilgisayarlara gerek kalmadan halledilebiliyor oluşu da bu süreci desteklemektedir. İşte bu noktada her dakika mailinize düşme ihtimali olan o önemli dosya veya bilgilerin en sık görüldüğü doküman tipi PDF olup, bu dokümanları okumada en sık kullanılan program ise Adobe Reader son sürümleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Adobe Reader Ne İşe Yarar?

Adobe firması tarafından piyasaya sürülen Adobe Reader indirmesi kolay ve hızlı bir program olarak artık sadece bilgisayarlarda değil akıllı telefonlar üzerinde de kullanıma sunulmuş bulunmaktadır. Doküman oluşturma sürecinde tüm dünya üzerinde en çok kullanılan uzantıların başında gelen format PDF’dir. PDF formatı ile oluşturulmuş olan dosyaları açma kolaylığı sağlayan Adobe Reader sürekli geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Adobe Reader son sürümleri ile beraber program sayesinde dosyalar sadece açılmakla kalmayıp, imzalama, yorum ekleme ve yazdırma işlemleri de mümkün hale getirilmiştir.

Adobe Reader Nasıl Kurulur?

Adobe Reader indirme işlemi programın kendi sitesi üzerinden gerçekleştirilebileceği gibi internet üzerindeki birçok seçenek ile de sağlanabilmektedir. Telefonlarına Adobe Reader Türkçe versiyonunu indirmek isteyen kişiler ise, app store veya android marketler üzerinden programa ulaşım sağlayabilmektedirler.

Adobe Reader Nasıl Kullanılır?

Adobe Reader Türkçe versiyonu olan bir program olarak anlaşılabilir ve kolay kullanılır konumdadır. Adobe Reader indirildikten sonra program üzerinden aç butonu kullanılmak sureti ile her türlü PDF formatlı dosyanın açılması sağlanabilmektedir. Görüntüleme modunu kullanmak isteyen kişiler ise, üst sekmede bulunan görüntüleme seçeneği ile istedikleri görüntü üzerinde. Döndürme, sağa sola çevirme veya tam ekran yapma benzeri işlemleri uygulayabilmektedirler.

Adobe Reader Son Sürüm indir BENZER İÇERİKLER
Adobe Reader Son Sürüm indir YAPILAN YORUMLAR