Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adımsayar Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Adımsayar indir, Adımsayar gün boyunca kaç adım attığımızı android ve mobil tabletler üzerinde saymak için kullanılan mobil spor uygulamasıdır. Adımsayar uygulaması sağlığımız ve formumuz için gün içerisinde kaç adım attığımızı öğrenmek için geliştirilen ücretsiz android uygulamasıdır.

Adımsayar Android Adım Sayma Uygulaması sayesinde gün ve hafta içerisinde kaç adım yürüdüğümüzü sayan programdır. Facebook ve diğer Web sayfalarıyla uyumu sayesinde gün içerisinde rekor adımınızı sosyal medya üzerinde paylaşabilirsiniz. Yaş, cinsiyet, boy ve kilo bilgilerinizi Adımsayar programına girerek android akıllı cihazınız üzerinde ne kadar adım atarak kaç kalori yaktığınızı öğrenebilirsiniz. Vucüt kitle endeksinizi öğrenebileceğiniz uygulamada dilerseniz yürüme raporlarını g-mail hesabınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Gün içerisinde attığınız adımlarınızı saymak için Adımsayar mobil veri ve Wi-Fi internet bağlantısını olmadan çalışmamaktadır. Spor uygulamasını indirip formunuzu ve sağlığınız android cihazlar üzerinden test edebilirsiniz.

Adımsayar Apk indir YAPILAN YORUMLAR