Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Action video çekme

Action

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

Action Masaüstü Kayıt Çekim programı

Masaüstünde üzerinde işlem yaptığınız bir uygulamanın, dokümanın ve oyunun ekran görüntüsünü Action ile alabilirsiniz. Masaüstü kaydetme programı Action kullanıcılara belirli bir ücret karşılığında sunulmaktadır. PRT SC tuşunun yaptığı işlemi daha profesyonel bir hale getiren uygulama ile PRT SC tuşundan farklı olarak video kayıtlar almanız da mümkün.

Action Ne İşe Yarar?

Bilgisayar üzerinde açık olan her türlü uygulamanın ekran görüntüsünü ve video çekimini yapmaya yarayan masaüstü kaydetme programı Action, tüm çalışmasını bilgisayar sistemini yormadan, performansını düşürmeden yapmaktadır. Action ile video ve fotoğraf çekimleri dışında ses kaydı yapma özelliği de bulunmaktadır. Bu işlemleri yapan çok sayıda uygulama olmasına karşın çekim sırasında kalite ayarlarını yapabilme imkanı sunan nadir uygulamalardan birisidir. Oyun, uygulama rehber ve tanıtımları yapan kişiler için olmazsa olmaz programlardandır.

Action Nasıl Kayıt Yapılır?

Action uygulamasını tam sürümde kullanmadan önce deneme sürümünü ücretsiz olarak edinerek deneyebilirsiniz. Deneme sürümünde çekeceğiniz ekran videoların aralarına reklam yerleştirilecektir. Tam sürüm kullandığınızda bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. Sıradan ekran görüntüleri çekimleri için daha basit bir uygulama tercih edilebilir. Action daha profesyonel işler için tasarlanmıştır. Uygulama penceresinin sağ kısmı seçeneklerin yer aldığı menü ve çekimden oluşurken; sol tarafta çekilmiş görüntüler yer almaktadır. Uygulamayı açtığınızda hemen göreceğiniz kırmızı kayıt tuşu ile ekranın videosunu kaydetmeye başlayabilirsiniz. Çekim yapmaya başlamadan önce uygulama ayarlarını yaparak özel çekimler gerçekleştirebilirsiniz.

 

Action YAPILAN YORUMLAR