Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

8 Ball Pool Android indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

3d Ball Bilardo indir, Bilardo oyunları arasında en çok tercih edilen 8 Ball Pool oyunu android cihazlarınızda arkadaşlarınızla veya diğer kullanıcılarla online bilardo oynamanızı sağlayan mobil oyundur. Sevdiklerinizle, başka ülkedeki oyuncularla yada yapay zekaya karşı antremanlar yaparak mobilde 3d bilardo oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

8 Kişilik Turnuvalar

Android bilardo oyunu 8 Ball Pool ile 8 kişilik turnuvalara katılarak becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında bulunan kullanıcılarla karşılaşarak turnuvalara katılıp özel puanlar ve bilardo istekaları kazanabilirsiniz.

Madeni Bilardo Paraları

En iyi bilardo masasına ve özel güçleri olan en iyi istekalara sahip olabilmeniz için madeni paralar kazanmalısınız. 8 Ball Pool mobil bilardo oyunu ile yapacağınız karşılaşmalarda oynadığınız her maçta paralar kazanacaksınız. Daha çok para kazanmanız için bahislerin yüksek olduğu maçlara katılmanız gerekiyor. Yada Bilardo mağazasından yeni madeni para satın alabilirsiniz.

Facebook Hesabıyla Giriş

Arkadaşlarınızla Miniclip veya Facebook hesabınla giriş yaparak bilardo oyunu içerisinde oynamak istediğiniz arkadaşlara davet göndererek oynayabilirsiniz. 8 Ball Pool android cihazlarınızda ücretsiz indirip Türkçe dil desteğiyle daha kolay oynama aktivitesi yürütün.

Aldığınız galibiyetlerde bir seviye yukarı çıkarak daha çok paralar kazandığınız ve yeni birbirinden farklı özelliklere sahip istekaların açıldığını görebilirsiniz. Gerçekçi bilarda oyunu android mobil akıllı cihazlarda bilardoyu kaliteli grafik ekran temasıyla oynamaya hazır olun!

8 Ball Pool Android indir BENZER İÇERİKLER
8 Ball Pool Android indir YAPILAN YORUMLAR