Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

1Mobile Market Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puanlanmadı)
Loading...

1Mobile Market APK indir, Google Play Marketine göre 1Mobile uygulama marketinden aradığınız bütün android uygulamaları ücretisiz download indirebileceğiniz mobil market uygulamasıdır. Çok daha seçici mobil uygulamaların yer aldığı android market uygulamasında daha rafine sonuçlara bulursunuz.

1Mobile Market Uygulaması Detayları

Her ne kadar Google en çok kullandığınız arama motoru olsada Yandex gibi arama moturu çıkmış olsada 1Mobile Market Android market uygulaması sizlerin ihtiyacını en doğru oranda belirleyebilir. Ücretsiz sunulan program önceden kullanmış olduğunuz veya kullanmakta bulunduğunuz uygulamalara göre karşınıza yeni uygulamalar için tavsiyede bulunuyor. Profesyonel uygulama değerlendirme algoritması ile android ve mobil tabletlerde kullanmak için en iyi uygulamalara sahip olabilirsiniz.

1Mobile Nasıl Kullanılır?

1Mobile Market en popüler android uygulamalarını sunuyor olması ve android kullanıcılarının anında adapte olabilecekleri tarzda yeni android uygulamalar sunuyor. Sol tarafta bulunan açılır menü sayesinde çeşitli kategoir ve ayar menülerini görebilirsiniz. İndirmek istediğiniz uygulamaların android ekran görüntüleri ve açıklamalarını görerek indirme butonuna tıklayın. Eğer hoşunuza gidecek uygulamaları indirmek istiyorsanız mutlaka 1Mobile Market programını denemenizi tavsiye ediyoruz.

1Mobile Market Özellikleri
Samsung mobil dostu
Google playde bulamadığınız uygulamalar
Kolay kullanım
Ücretsiz uygulama marketi

Not: Android için tasarlanmış market uygulamasının sürümünü buradan indirin.

1Mobile Market Apk indir YAPILAN YORUMLAR